Транскордонне співробітництво

Стратегія транскордонного співробітництва

У травні 2014 року в Люблінському замку (Республіка Польща) була прийнята «Стратегія транскордонного співробітництва Люблінського воєводства, Львівської області, Волинської області та Брестської області на 2014-2020 роки», підготовка якої була розпочата за ініціативою Люблінського воєводства спільно з партнерами з України та Білорусі.

«Стратегія транскордонного співробітництва Люблінського воєводства, Львівської області, Волинської області та Брестської областіна 2014-2020 роки» це документ, який визначає цілі і напрями розвитку транскордонної співпраці.Він становить черговий важливий крок до поглиблення цього співробітництва, яке почалося в середині 90-х років XX сторіччя, між Люблінським воєводством і сусідніми областями України і Білорусі. Водночас, це перший такого типу документ в масштабах Європейського Союзу, опрацьований для транскордонної зони, розташованої вздовж зовнішнього кордону ЄС.

Ознайомитися із текстом Стратегії.

Механізми та інструменти реалізації Стратегії.

 

Мережа транскордонних контактних пунктів

З метою ефективної реалізації Стратегії транскордонного співробітництва, полегшення комунікації між партнерськими регіонами та забезпечення швидкого реагування на потреби з боку інституцій і суб'єктів, зацікавлених у реалізації спільних проектів, було створено мережу транскордонного співробітництва. Вона складається з контактних пунктів, що працюють в кожному охопленому Стратегією регіоні: у Люблінському воєводстві (Республіка Польща), у Львівській та Волинській областях (Україна), а також Брестській області (Білорусь). Ці пункти відповідають за обмін інформацією і організацію співпраці в межах створеної мережі.

Якщо ви зацікавлені в налагодженні транскордонного партнерства, скеровуйте свої заявки у відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків на електронну адресу: vms@oblrada.lviv.ua.

У заявці необхідно вказати назву установи / організації (контактні дані), тематику майбутньої співпраці, потенційну назву проекту (проектні ідеї), і з якими установами / організаціями Ви хочете налагодити партнерство.

Голова облради
Контакти

Поштова адреса: вул.Винниченка, 18, м.Львів, Україна, 79008.

Адреси електронної пошти:
загальна - info@oblrada.lviv.ua
прес-служба - press.lvivoblrada@gmail.com 

Відділ з питань звернень громадян і роботи з репресованими та реабілітованими -

zvernennya@oblrada.lviv.ua 

Приймальна голови обласної ради - (032)2-999-800, 2-999-802

Прес-служба - (032)2-999-831