У Львівській обласній раді підготували дві нові інтерактивні карти. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

04.07.2016
У Львівській обласній раді підготували дві нові інтерактивні карти. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Відтепер на офіційному веб - сайті Львівської обласної ради в рубриці ВІЗУАЛІЗАЦІЯ розміщено ще дві інтерактивні карти – Інженерна інфраструктура (будівництво, реконструкція) та Території (розвиток, планування).

На цих картах жителі області можуть ознайомитись з інформацією про об’єкти розбудови інженерної інфраструктури, а саме: газифікація населених пунктів, реконструкція водогонів і очисних споруд, заходи з ТПВ, гідрологічні роботи, на що з обласного бюджету у 2016 році загалом виділено 27,5 млн гривень. А також про розвиток і планування територій області. За рахунок виділених коштів обласного бюджету у сумі 5 млн грн, на умовах співфінансування з місцевих бюджетів, планується розробити генеральні плани населених пунктів, виготовити землевпорядну документацію по змінах меж населених пунктів, також провести інвентаризацію і нормативно-грошову оцінку земель населених пунктів.

Заплановані роботи будуть виконані у 2016 в рамках реалізації заходів обласних програм «Питна вода», «Газифікація населених пунктів Львівської області на 2016 – 2018 роки», «Охорона навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки», «Програма комплексного розвитку території Львівської області на   2016-2020».

Довідково:

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Проведенняінвентаризації земельє необхідною умовоюстворення інформаційної бази для ведення державного земельного кадастру, ефективного регулювання земельних відносин, раціонального використання і охорони земельних ресурсів, оподаткування, наповнення бюджетів всіх рівнів від продажу прав оренди на земельні ділянки, оформлення правовстановлюючих документів на землю державними і комунальними підприємствами і установами.

Проведення нормативної грошової оцінки земель дає можливість забезпечити реалізацію правових відносин, які виникають з приводу відчуження земельних ділянок, у тому числі їх передачі у спадщину, міни, дарування, купівлі-продажу земельних ділянок та прав на них, є встановленим законодавством засобом для визначення ставок земельного податку та орендної плати, ціноутворення, визначення втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.